Hemen Tasarım Bayileri Kazanıyor...

Hemen Tasarım bayimiz olun, hemen kazanç sağlamaya başlayın. 

Hemen Tasarım Bayilik Sistemi diğer birçok web site bayiliğinden farklı çalışır. Bayimiz olan kişi ve kurumlar satın alacakları paketlerde indirim hakkına sahiptir. 3 farklı bayilik paketi ile işlem sağlanır. 

Özel bir kodlama, web tasarım bilginiz veya deneyiminiz olsun ya da olmasın fark etmez, bayimiz olabilirsiniz. Size uygun bayilik paketimizi satın almanız yeterlidir. 

Hem evet, hem de hayır. Satın aldığınız bayilik paketinize göre kodlama bilgisi gerekebilir veya gerekmez. 3 Temel paketimiz bulunmaktadır. 2 Paket için herhangi bir kodlama veya yazılım bilgisi gerektirmez. Ancak 2 paketimiz için ileri düzey kodlama, web site kurulum bilgisi gerekmektedir. Çünkü 1. paket al -sat mantığında işlem sağlarken, 2. ve 3. bayilik paketlerinde alan adı + hosting veya site bizden, sitenin kurulum ve özelleştirmesi bayi tarafından yapılmaktadır.

Hayır, şirket sahibi olmanız gerekmez. Birey veya kurum olmanız fark etmez, bayimiz olabilirsiniz. 

Bayilik paketlerinde belirtilen ücret ve özelliklerin geçerliliği 1 yıldır. Akabinde siz talep etmedikçe otomatik yenileme gerçekleşmez. 

Bizdeki fiyatlardan daha düşük fiyata satış yapmanızı pek tavsiye etmiyoruz. Ancak farklı yöntemlerle kazanç sağlayabilecekseniz site paketinin satış fiyatına biz karışmıyoruz. Bizden aldığınız fiyata ek kar oranı uygulayabilirsiniz.

Kazanç oranı tamamen size bağlıdır. Sattığınız, pazarladığınız ve sipariş verdiğiniz sitelere göre 300 TL de kazanabilirsiniz 20.000 TL de kazanabilirsiniz. Herhangi bir alt ve üst limit tarafımızdan belirlenmemiştir. 

  1. Paket Bayilik Sistemi:Satın aldığınız paketin kurulum ve yayın işlemlerinin tümü tarafımızdan yapılır.
  2. Paket Bayilik Sistemi: Sitenin tüm kurulum ve yayını tarafımızdan yapılır, siz özelleştirme yapabilir ve  müşterilerinize sunabilirsiniz.
  3. Sitenin yalnızda alan adı + hosting hizmeti ve site paketi tarafımızdan sunulur. Sitenin kurulum ve özelleştirmesi size aittir.

Bayilik aboneliğiniz 1 yıl geçerlidir. 1 yıl sonunda yenileme yapmazsanız otomatik iptal olur. Bayilik onaylandıktan sonra iptal edilmesi durumunda ücret iadesi yapılmaz.

En alt kısımda sizler için hazırlanmış başvuru formunu doldurmanız ve aşağıda belirtilen hesap numaralarımıza ödemeyi göndermeniz yeterlidir. Bayiliklerde ödemeler yalnızca Havale veya EFT ile kabul edilmektedir. 

*Satın almak istediğiniz bayilik paketinin KODUNU mutlaka formda belirtmelisiniz.

Ayrıca başvuru öncesinde sitemize üye olmanız, başvuru esnasında da üyelik mailinizi bildirmeniz gerekmektedir. 

Başvurularınızı doğrudan destek@hementasarim.com mail adresine de yapabilirsiniz.

Bayiliğin Avantajları

Tüm paketlerimizi indirimli satın alabilir, istediğiniz fiyata pazarlayabilirsiniz. Ek kazanç sağlayabilirsiniz. Hiç bir kodlama bilgisi olmadan müşterilerinize web site hizmeti sunabilirsiniz. 

Hemen Tasarım Bayilik Paket Kodu

3 ayrı bayilik paketimiz bulunmaktadır. Bu paketlerden size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Her paketin alt kısmında HMBY01, HMBY02, HMBY03 şeklinde bayi paket kodu bulunur. Bu kodu, başvuru formunda belirtmeniz ve o paket ücretini Havale veya EFT yöntemi ile yapmanız gerekmektedir. 

Hemen Tasarım Bayilik Başvurusu

Hemen Tasarım Banka Hesapları

BankaZiraat Bankası
Şube: Erzurum Cumhuriyet Şubesi
Iban no: TR 1700 0100 1239 64654320 5001
Banka Yetkili İsmi: Mevlüt TAPAN

Başvurunuz ödeme sonrası (Ödemeniz hesabımıza düştükten sonra) onaylanıp tarafınıza mail yoluyla bilgilendirme sağlanır. 

Shopping Cart
Görüşmeyi Başlat
Destek mi gerekiyor?
Hemen Tasarım Site Çözümleri
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?