Hemen Tasarım Özel Paketleri Demo Talep Paneli

Demo Talebiniz mi Var?

Hemen Tasarım Özel Paketleri için demo talebinde bulunabilirsiniz. Tercih ettiğiniz paket için uygun demo veya örnek site tarafınıza mail olarak sunulur. Ek ücret ödemezsiniz.

  • Formu doldur.
  • Talebini bize ilet.
  • Senin için bir proje, bir demo ve bir örnek site hazırlayıp gönderelim.
  • Beğenirsen paketimizi satın al, biz de hemen tasarım yapalım.

Demo Talep Formu

Muhtemel Soru ve Cevaplar

Talebinize göre ve iş yoğunluğumuza göre süre değişmektedir. En kısa sürede uygun demoyu sizlere mail yoluyla iletmeye çalışıyoruz.

Sunulan demo, size fikir vermesi amacıyladır. Web site paketinizin tüm özelliklerini içermez. Görseller ve veriler farklılık gösterebilir.

Demoların geçerliliği ve aktif olma durumu tamamen Hemen Tasarım’a aittir. Uygun görmesi durumunda silme, verileri saklı tutma hakkına sahiptir. Size sunulan demolar 3 gün geçerli olup, sonrasında gösterime devamı veya doğrudan kaldırılması söz konusu olabilir. 

Bayimiz olmanız ve talep etmeniz durumunda demoyu süresiz yayında tutabiliriz.

Hayır, demolar size site paketi hakkında fikir vermesi içindir. Tema ve tasarım odaklı olduğunu düşündüğümüz birçok demo farklı kaynaklardan veya önceden hazırlanmış benzer bir siteden verilebilmektedir. 

Hayır, tamamen örnek teşkil edecek görsel ve materyaller yer alabilir veya farklı benzer bir site demosu ise o site/firma bilgileri yer alacaktır. 

Evet, edebilirsiniz. Demo sitenin hazırlanması da bir web site hazırlama süreci olduğundan belli bir ücret karşılında size özel demo oluşturabiliriz. Lütfen “Özel tercih ve önemli notlar” kısmında bu durumu belirtiniz.

Shopping Cart
Görüşmeyi Başlat
Destek mi gerekiyor?
Hemen Tasarım Site Çözümleri
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?