Hemen Tasarım Özel Web Site ve Paket Teklifleri Alın

Aşağıdaki teklif formumuzu doldurup, bize ileterek talep ettiğiniz siteye uygun paketler ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.Tüm alanları eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan lütfen emin olunuz.

İlettiğiniz bilgilere uygun özel bir web site paketi hazırlanıp, tarafınıza mail yoluyla fiyat bilgisi dahil iletilmektedir. Fiyat Teklifi Almak ÜCRETSİZDİR. Bir mail ve müşteri için en fazla 2 fiyat teklifi alınabilir. Üzeri teklifler ücrete tabidir. 

Teklifiniz uzman ekibimiz tarafından değerlendirildikten sonra mail yoluyla sitenize uygun özel bir paket hazırlanıp fiyat bilgisi ile sunulacaktır. Teklif dönüşümüz en az 3 iş günü içerisinde yapılmakta olup, iletilen teklif verisi tamemen ÜCRETSİZDİR. Teklif almak için ek üret ödemezsiniz. Teklif iletiminde onaylar ve ödeme sağlarsanız site hazırlama süreci başlayacaktır. Onayınıza sunulan fiyat teklifimizin gerçerlilik süresi 3 gündür. Sonrasında iletilen onaylar geçerli olmayacaktır.

Fiyat Teklifleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde sunulan hazır web site paketlerinin dışında size özel bir web site paketi hazırlamamız, özel web site çözümleri sunmamız için oluşturulmuş bir hizmettir. Belirteceğiniz özellik ve taleptleriniz doğrultusunda özel bir paket verisi hazırlanır ve mail olarak fiyat bilgisi ile sunulur. 

İlettiğiniz bilgiler ışığında taslak bir web site paketi hazırlanıp sunulur. Tüm veri ve fiyat bilgisi PDFP formatlı belge ekinde mail olarak size iletilir. Bu belge haricinde gerek duyulmadıkça (Ek talep edilmedikçe) demo sayfa ve arayüz paylaşılmaz.

Fiyat teklifi vermek için herhangi bir sınır yoktur. Aynı mail ve müşterimiz en fazla 2 defa ücretsiz fiyat teklifi alabilir. Eğer bu tekliflerden birini satın alırsa tekrar 2 defa daha teklif alma hakkına sahiptir. Herhangi bir fiyat teklifi onaylanmadığında 3. ve üzeri fiyat teklifleri ücrete tabidir. Ek fiyat teklifi almak için standart ücretimiz 26 TL’dir.

Hayır değilsiniz. Size ilettiğimiz fiyat teklifimiz 3 gün geçerlidir. Akabinde sıfırlanacaktır. Hiç bir satın alım işlemi gerçekleştirmeden aynı mail ve müşteri hesabından ÜCRETSİZ 2 defa fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Evet, koyabilirsiniz. Bayimiz olarak ayrıca indirim hakkına ve ek avantajlara sahip olabileceğinizi da hatırlatmak isteriz. Bayimiz olmadan da fiyat teklifi verebilir, kendi müşterilerinize istediğiniz tutarda pazarlama yapabilirsiniz.

Evet yapabilirsiniz. Bize ilettiğiniz fiyat teklif formundaki mail adresinizden “destek@hementasarim.com” adresine mail atmanız yeterlidir. 

Shopping Cart
Görüşmeyi Başlat
Destek mi gerekiyor?
Hemen Tasarım Site Çözümleri
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?