Hementasarim.com Hakkında

Hementasarim.com , olarak alanında uzman ekibiyle kişi, kurum, firma ve kuruluşlara çeşitli hazır web site paket sistemleri sunuyoruz.

Hementasarim.com , hızlı ve uygun fiyata web site sahibi olmak isteyenler için etkili çözümler sunuyoruz. Ayrıca bir web sitenin ve firmanın site dahilinde ihtiyaç duyacağı birçok çözümü, seçeneği paket olarak sağlıyoruz.

Hementasarim.com olarak wordpress, uCoz, uNet, Wix, MediaWiki, Open Card, Blogger, CSS & HTML vb. altyapı ile siteleri hazırlıyor, ek SEO, modül, reklam, kampanya vb. çözümlerle paket kapsamında kişi ve kurumlara siteler hazırlıyoruz. Ayrıca hazır paket sistemlerinin yanı sıra özel web tasarım çözümleri de sunuyoruz. Waffle hazırlar gibi kendi sitenizi, özellik ve içerik kapsamını hazırlayabilirsiniz. Web siteniz kurulmadan önce site özelliklerini ve hatta demo görünümünü görebilirsiniz. Ayrıca bazı paketlerde demo yönetim paneli de göserilmektedir. Bu yüzden sitenizi kurdurmadan, paketi satın almadan evvel oluşacak siteniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hemen Tasarım, kişi ve kurumlara hazır paket mantığında kurgulanmış site ve hizmetlerin yanı sıra ayrıca özgün – SEO uyumlu makale hizmeti de vermektedir. Bununla birlikte yine paket kapsamında sitelere sektöre yönelik özgün makale yazımı da sağlamaktadır.

Neden Hementasarim.com?

Bugün İnternette var olmak ve verim elde etmek için aşağıdaki adımları gerçekleştirmek gerekiyor. Biz, bu işlem ve adımları paket halinde sizlere sunuyoruz.

 1. Alan adı + Hosting,
 2. Hazır içerik yönetim sistemi yahut HTML & CSS Tasarım,
 3. Tema,
 4. Web site kurulum ve yapım,
 5. SEO Optimizasyon ve makale hizmetleri,
 6. Arama motorlarına kayıt,
 7. İçerik ekleme / Özgün makale hazırlanması,
 8. Reklam,
 9. e-Ticaret için çeşitli pazarlama ve çözümler,
 10. Bunun gibi daha birçok web site çözümü ve seçeneği.

Hementasarim.com olarak biz, size bu ve daha birçok işlemi paket olarak sunuyoruz. Paket satın aldığınızda tüm işlemleri yaptırmış oluyorsunuz. Ek hosting, alan adı tema vb. için ödeme yapmazsınız.

 • Alan adı, hosting ve tasarım – kurulum paketlere dahildir.
 • Türkçe yönetim paneli ile kendiniz yönetirsiniz.
 • Hazır Site Fiyatları özel tasarım site fiyatlarına göre çok daha uygundur.
 • Telefon ve Mail yoluyla etkin destek alırsınız.
 • Modern Responsive hazır site tasarımına sahip olursunuz.
 • Site kurulum ve yönetimi için başkasına gereksinim duymazsınız.
 • Uygun yenileme maliyetleri vardır.
 • Satın almadan evvel sitenizin içerik ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olursunuz.
 • Hazır  Site Tasarımları renk, sıralama, içerik özelleştirme imkanı sunar.
 • Yapılan yeniliklerden ücretsiz faydalanırsınız.
 • Site kullanımı sırasında sürpriz ödemelerle karşılaşmazsınız.

Neden Hemen Tasarım ile Site Paketi Almalısınız?

 • Şayet bir web sitesi kurmak, yaptırmak veya sahip olmak istiyorsanız Hemen Tasarım’ı tercih etmelisiniz, çünkü sitenizin sahip olacağı tüm nitelik ve unsurları önceden görürsünüz.
 • Kurulum ve gerekli tüm düzenlemeler paketin içerisindedir.
 • Birebir iletişim kurabileceğiniz bir kanal mevcuttur. Sizin için hazırlanmış eğitim belgeleri ile ve sıkça sorulan sorulan kanalıyla gereken ek destekleri alabilirsiniz.
 • En iyi hosting, sunucu ve hızlı, güvenli altyapı sunmaktayız. SSL Güvenlik Sertifikası sağlanmaktadır.

Hemen Tasarım ekibi olarak hosting ve alan adı alt yapımızı Turhost ve Kebirhost’tan almaktayız. Çünkü sizlere her zaman daha kaliteli, güvenli ve hızlı web site çözümleri sunmak istiyoruz. En gelişmiş, en özgün siteye sahip olmanız ve ayrıca kolay yönetebilmeniz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

Web site ve kapsamında gereksinim duyulan tüm ihtiyaçlara tek pakette çözümler sunmak, müşteri memnuniyetini sağlayarak bu sektörde istihdam hacmini artırmak temel vizyonumuzdur. Hem müşterilerimize, hem de bizimle çalışan ekibimize gerekli desteği ve çözümleri sunmaktan onur duyuyoruz.

Misyonumuz

Güvenli alışveriş, kişisel verilerin korunması ve müşteri memnuniyeti bizler için olmazsa olmaz unsurlardır. Ortaya koyduğumuz iş, ürün ve sunduğumuz hizmetler, %100 güven ve memnuniyet garantisi altında sunulmaktadır. Hızlı, güvenli ve ihtiyaca karşılık verebilmek için paketlerimizi özenle hazırlıyoruz.

KOBİlere, kurumsal ve bireysel firmalara, kişi ve meslek gruplarına, dernek ve vakıflara ihtiyaçları kapsamında uygun ve çeşitli çözümler sunmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda ihtiyaç duyabilecekleri tüm unsurlar göz önünde bulundurularak hemen tasarım hazır site paketleri hazırlanmaktadır.

Ekibimiz

Hementasarim.com ekibi toplam 7 çekirdek kişiden oluşmaktadır. Öyleki onlarca bünyemizde paketlerimiz ile hizmet sunan bağımsız web tasarımcı, yazılım uzmanı, SEO Uzmanı ve Bayilik bulunmaktadır. Ayrıca sizler de ekibimize katılım başvurusunda bulunabilirsiniz. Hemen bayimiz olabilirsiniz.

 1. Yazılım ve PHP uzmanı,
 2. WordPress, Open Card ve Wix Uzmanı
 3. uCoz, uKit ve HTML, CSS, JS Uzmanı,
 4. SEO ve Arama Motoru Reklamcılığı Uzmanı,
 5. Grafiker ve Tasarım Uzmanı,
 6. Metin Editörü ve İçerik Düzenleyici,
 7. Satış & Pazarlama ve Girişimcilik Uzmanı

Hementasarim.com ve ekibine doğrudan ulaşmak, görüş – öneri ve şikayetlerinizi iletmek için “İletişim Formu” sayfamızı kullanabilirsiniz.

Shopping Cart