Hakkımızda

Hemen Tasarım

Hemen Tasarım Ekibi olarak 2008 - 2009 yılından bu yana çeşitli isim ve marka adı altında web tasarım hizmeti verdik. 2018 Yılında ise Mevlüt Baki Tapan'ın öncülüğünde Hemen Tasarım Web Site Çözümleri ajansını kurduk. A'dan Z'ye web site, e-ticaret, entegrasyon, reklam, SEO, sosyal medya gibi kapsamlı hizmetler veriyoruz. Kişi ve kurumlara özel web tasarım, e-Ticaret yazılımı, entegrasyon çözümleri sunmaktayız. İstanbul, Ankara, Erzurum ve Kocaeli illerinde uzaktan çalışma modeliyle çalışma yürüten bir ekibimiz var. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Tasarım Facebook Kapak

Ürünlerimiz - Ne Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz - Ne Sunuyoruz?

WordPress çekirdeğinden özelleştirilerek geliştirdiğimiz hazır içerik yönetim sistemimizdir.

Online satış ve pazarlama faaliyeti gösterenlere özel e-Ticaret sitesi geliştiriyoruz.

WordPress odağında lisanslı pro temalar ve eklentiler sunuyoruz.

Sizde kendi sosyal medya hesaplarınıza veya müşterilerine takipçi, beğeni, izlenme gibi servisler sunabilirsiniz. Bu kapsamda geliştirdiğimiz sistemle kolayca uygun fiyata takipçi – beğeni servislerimizi kullanabilirsiniz.

Web sitenizi güçlü ve düşük bütçeli hostinglerde barındırmak istemez misiniz? Bu kapsamda özel hostingler sunuyoruz.

WordPress, uNet, HTML-CSS, PHP veya HemeNTasariM-CMS gibi sistemler üzeri kişi veya kurumlara profesyonel web tasarım hizmeti veriyoruz.

Instagram, Facebook, Tiktok, Youtube, Twitter gibi sosyal medya hesaplarınıza takipçi, beğeni, izlenme vb. servisler sunuyoruz.

Web site veya sosyal medya üzeri müşterilerinizden düşük komisyonlu ödeme almanız için sanal pos çözümleri sunuyoruz.

Tek tek kargo firmalarıyla yüksek oranlara anlaşma yapmanıza gerek yok. Sizin için bu süreci biz tamamlıyor, size Geliver desteği ile profesyonel ve uygun fiyatlı kargo çözümleri sunuyoruz.

Kurumsal çapsa e-Fatura çözümleri sunuyoruz. e-Fatura kurulum, entegrasyon ve kontör işlemlerinizde yanınızdayız.

İşinizi dijitale taşımanız, mevcut işinizi büyütmeniz için gerekli desteği sunuyor, bu hususta danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Scroll To Top
Close
Close
WhatsApp
Ürünler
Anasayfa
Sipariş

Alışveriş Sepeti

Close
No products in the cart.

Bir şey mi unuttunuz yoksa hala karar veremediniz mi?

Sepetinizde bir ürün sizi bekliyor. Karar vermekte zorlanıyor musunuz, aklınızda sorular mı var? Hemen bize yazın, detayları görüşüp yardımcı olalım: +905070669665

Canlı Desteği Başlat!
💬 Canlı Destek!
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabiliriz?