Hemen Tasarım WP CMS

Özelleştirilmiş ve kapsamlaştırılmış Web site içerik yönetim sistemimiz sayesinde tek panelde birçok web teknolojisine ulaşabilirsiniz. Kişisel veya kurumsal fark etmeksizin kapsamlı eklenti ve modüllerle güçlendirilmiş Hemen Tasarım WP CMS artık hazır. Sizin için kuruyor, tasarlıyor, sitenizi yayınlıyoruz. Alt yapıda ve arayüzde en güncel ve işlevsel teknolojileri kullanıyoruz. HTML, CSS, JS ve PHP dilleriyle güçlendirip, WordPress ve Blogger, uCoz, uKit gibi teknolojilerle uyumlu hale getirmeye çalışıyoruz. Hem acemi, hem profesyonel hem de orta düzey web site kullanıcılarına hitap ediyoruz. İster kodlayın, ister yazın isterseniz de sürükle bırakla web sitenizi hazırlayın. 

Hemen Tasarım WP CMS Son Sürün Tamamlanma Aşaması

69%

Hemen Tasarım Nedir?

Hemen Tasarım,

Hazır web site paketleri ile web site hizmeti ve çözümleri sunan platformdur.

Hemen Tasarım WP CMS Nedir?

WordPress alt yapısı üzerine PHP, JS, HTML, CSS dilleri ve  JS kütüphaneleri faydalanılarak yapılan özelleştirmelerle yeniden hazır web site sistemine dönüştürülmüş içerik yönetim sistemidir. Birçok eklenti, modül, HTML – JS kod parçacığı ile güçlendirilmiştir. Elementor, Woocommerce gibi kapsamlı eklenti ve uCoz gibi çeşitli CMS’lerden faydalanılmıştır. Paket halinde sunulan web site hizmeti kapsamında web siteniz Hemen Tasarım WP CMS ile kurulup, oluşturulur ve size sunulur.

E-Ticaret Sitesi

E-ticaret sitesi kurmanız ve yönetmeniz için özellikle geliştirilmiştir. Güvenle satış yapın.

Kişisel Web Site

Kişisel blog ve web site hazırlamanız için oldukça idealdir. Kolayce sitenizi yönetin.

Firma Web Sitesi

Firmanız için uygun nitelikte ve ihtiyaç duyacağınız tüm özelliklerde firma web sitenizi yönetebilirsiniz.

Yazılım Uzmanımız Hakan T.
@hementasarim
Daha Fazlası
Kurumsal ve bireysel kullanım için gereken tüm ekipmanları, tüm kodlamaları özenle sağladık. Güncellemeleri sürekli devam ettirmek ve tüm dünya ile uyumluluğunu sürdürmek için WordPress ile güçlendirdik. HTML5 ve CSS3 arayüz dilleriyle kodlamaya, PHP ile güçlendirmeye özen gösterdik.
SEO Uzmanımız Y. Ekrem T.
@hementasarim
Daha Fazlası
Web sitenizi arama motorlarında en üst sıraya çıkarmak, Arama Motoru kurallarına uygunluğunu sağlamak ve SEO optimizasyonu en üst düzeyde sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Platformumuzda bulunan tüm makale ve içeriklerin SEO uyumlu olması için özen gösteriyoruz. Amacımız en iyi kullanıcı ve okuyucu deneyimini sağlamaktır.
CEO'muz M. Baki T.
@hementasarim
Daha Fazlası
Hemen Tasarım Platform ve Projemizi, kurum ve bireylerin en üst düzeyde web site sahibi olmaları için geliştiriyoruz. WordPress, uCoz, Wix, uKit gibi onlarca hazır web site yapma sistemleri ile sizlere web site sunmaya ve bu kapsamda ayrıca kendi geliştirdiğimiz Hemen Tasarım WP CMS ile web siteler hazırlamaya gayret ediyoruz. En son teknoloji ile ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipman ve işlevleri WP CMS'mizde sunmaya özen gösteriyoruz.
Previous
Next

Tasarım

Sürükle bırak özelliği ile dilediğin tasarımı yap. Farklı tema yükle veya temanı özelleştir.

Özgür Tasarım

Tasarımda sınır yok. Hayal gücüne göre kendi tasarımlarını yapabilirsin.
Paketi Satın Al

Basit Kullanım

Basit ve sade arayüzü ile web sitenizi yönetmek çok daha kolay olacak.

Kullanım Kolaylığı

Kullanımını olabildiğince basit ve kolay tutmaya çalıştık. Kolayce web sitenizi yönetin.
Paketi Satın Al

Google Dostu

Google sizin için önemli mi? Google ve onlarca arama motoru için optimizasyon uygunluğu...

Arama Motoru Uyumu

Google başta olmak üzere birçok arama motoruna uygun, SEO uyumludur.
Paketi Satın Al

Muhtemel Sorular ve Yanıtları

Hemen Tasarım WP CMS, WordPress kullanılarak özelleştirilmiş, ek HTML, PHP ve CSS dilleriyle geliştirilmiş, Elementor gibi onlarca eklenti ile güçlendirilmiş özel içerik yönetim sistemidir. Güzel bir blog, e-ticaret sites, web site veya uygulama oluşturabileceğiniz kullanımı kolay yazılımdır.

Şu aşamada açık kaynak veya kurulum dosyası olarak paylaşım yapmadık. İlerleyen süreçte böyle bir projeye dönüştüreceğiz. Ancak şu an kurulum ve web sitenin yayın aşamasına kadarki tüm süreç tarafımızdan yapılmaktadır. Alan adınızı seçin ve paketi bize bildirin. Biz, sizin için alan adı, hosting ve WP CMS paketi dahil web sitenizi hazırlayalım. 

Evet alabilirsiniz. Bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hementasarim.com bu konuda yetkili platformumuzdur. Aynı zamanda Wiki platformumuzdan tüm detay ve bilgileri edinebilir, sürümler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Wikimizde sizler de yazılım ve platformumuza katkı sağlayabilirsiniz. Hemen Tasarım Wiki’yi ziyaret et.

Hemen Tasarım WP CMS

WP CMS'yi denemek ister misiniz? Hemen Demo Site ve Demo Yönetim Paneline ulaşabilirsiniz.
Alfa Sürüm

Hemen Tasarım WP CMS Hakkında Daha fazlası

Kendi özelleştirmemiz olan WPCMS’miz hakkında daha fazla bilgiye, soru ve cevaba ulaşabilirsiniz. Sizin için A’dan Z’ye Hemen Tasarım WPCMS Wiki Ağını kurduk. Detaylara ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Her türlü soru ve görüş için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Shopping Cart