e-Ticaret Danışmanlığı

Analiz ve Çözümleme

Mağazanızı, ürün ve sektörünüzü analiz ediyoruz. Doğru stratejiler ile planlama yapıyoruz. Hangi ürün ve hizmetleri almanız gerektiği konusunda destek sağlıyoruz.

e-Ticaret Site Çözümleri

e-Ticaret siteniz için gerekli çözümleri üretiyor, ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Doğru planlama ile neyi nereden almanız gerektiği konusunda destek oluyoruz.

E-Fatura - Marka Süreçleri

A'dan Z'ye markanızın oluşumu, işinizi dijitale taşıma süreci ve teknik işlemlerin uygulanması konusunda sizlere destek oluyoruz. E-Fatura nasıl ve nereden alınır, marka nasıl oluşturulur, marka bilinilirliği için gerekenler neler... gibi sorulara cevap bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Hemen Tasarım e-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlık Hizmetimiz aylık olup, a’dan z’ye e-ticaret alanında tüm detayları kapsar.

Ürün seçimi, platform ve e-Ticaret site alt yapısı seçimi, pazar seçimi vb. konusunda sizlere yol gösteriyor, sizin için pazaryeri mağazalarınızı açıyoruz. E-Fatura, e-İmza ve marka süreçleri, kargo süreçleri ve sanal pos kurulum-alım süreçleri hakkında detaylı bilgi ve destek sunuyoruz. 

İşini dijitale taşımak isteyen, satışlarını artırmak isteyen kişilere bilgi sunuyor, danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Önemli Detaylar

E-Ticaret Danışmanlığı kapsamında sizlerin bilmesi gereken önemli ayrıntılar neler?

Amacımız sizlere e-Ticaret konusunda a’dan z’ye destek sunmaktır. Danışmanlık kapsamında sizi sıfırdan e-Ticarete hazırlamak ve satışlarınızı artırmak, öncelik sıralamasını belirlemek ve doğru sistemleri, ürünleri belirlemenizde yardımcı olmaktır. E-Ticaret danışmanlık hizmetimiz ön ödemeli ve aylık olup iptal – iade bulunmamaktadır. 

+18 içerikli ürünlere yönelik e-Ticaret faaliyetlerine destek verememekteyiz. TC. Yasalarına aykırı hiç bir projeye destek verememekteyiz. 

Hangi pazaryerlerinde olmanız gerektiği, nasıl kayıt olacağınız ve süreci nasıl yöneteceğiniz hakkında ayrıntılı bilgiler sunuyoruz. 

Daha fazla bilgi için bizimle WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

+90 507 066 96 65

Scroll To Top
Close
Close
WhatsApp
Paketler
Anasayfa
Sipariş

Alışveriş Sepeti

Close
No products in the cart.

Henüz karar veremediniz mi?

Size karar vermeniz konusunda yardımcı olabiliriz. Bize WhatsApp'tan yazabilirsiniz: +90 507 066 96 65

Canlı Destek
💬 Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?