Kullanım Şartları & Koşullar

Bu SİTE’de sunulan hazır paket web sitesi, özel tasarım web sitesi, tema ve eklenti hizmetleri, SEO, reklamcılık ve makale-çeviri hizmetleri Hementasarim.com URL adresi üzerinden “Hemen Tasarım” olarak anılacaktır. SİTE’nin yasal sahibi Hemen Tasarım olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Hemen Tasarım’a aittir.

İşbu kullanım koşullarını Hemen Tasarım gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak SİTE’de yayınlanacak ve yayın tarihten itibaren geçerli olacaktır

Hemen Tasarım hizmetlerinden yararlanan ve SİTE’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Hemen Tasarım tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

Hemen Tasarım, bu SİTE’de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu ‘site kullanım şartları’nı dikkatlice okuyunuz.

Bu alışveriş sitesini kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:

Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (‘site’) Hementasarim firmasının (Firma) malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (‘Kullanıcı’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.

SORUMLULUKLAR

a. Firma, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

b. Firma, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.

c. Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. Kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.

d. Hementasarim olarak sağladığımız paket içerisinde: tema, alan adı, hosting, SSL sertifikası ile birlikte gerekli tüm kurulumlar mevcuttur. Platformumuzda pazarlanan ek paketlerde ise farklı çözümler ve kısıtlamalar söz konusu olabilmektedir. Tüm bu detaylar ve kurallar ise pakt sunum sayfasında ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Alan adını herhangi bir firmadan satın almadıysanız ürün sayfalarında bulunan İstediğiniz Alan Adı kutusuna yazarak ürünü satın almanız yeterlidir. Bu kutuya yazılan alan adının müsaitlik kontrolünü yapılmış olması ve müsait bir alan adı yazılmış olması müşteri sorumluluğundadır. Satın alınan paket, alan alan adı müsaitlik durumu kontrol edilmeden alındı ise alan adı değişimi ek ücret talep edilmeden ücretsiz olarak Hementasarim tarafından istenilen ve müsait bir alan adı ile yapılacaktır. Alan adı müsaitlik durumundan kaynaklı iade hakkınız bulunmamakta, alan adı ücretsiz değişim hakkınız bulunmaktadır.

e. Kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Site’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

f. Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.

g. Standart paket satın alacak müşteriler için tanımlanan cpu kullanım oranı aşılması, bot kullanılması, virüslü dosya kullanılması veya fishing yapılması durumunda sağlanılan hizmet askıya alınacaktır. Askıya alınma işlemi, ortadaki sorun kalkana kadar devam edecektir. İlgili durumun tekrarlanması durumunda ise ilgili siteye sağlanılan hizmet tek taraflı iptal edilecektir. 

Hementasarim.com platformu kişi, kurum ve kurululara paket halinde ihtiyaç duyabilecekleri tüm web çözümleri sunmaya çalışır. Bu kapsamda kendi sunucuları ve özelleştirilmiş hazır site paketlerinin yanı sıra wix, uCoz, uKit, WordPress vb. birçok platform ve hazır içerik yönetim sistemleri kullanılmaktadır.

Fikri Mülkiyet Hakları

İşbu Site’de yer alan unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.

Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Gizli Bilgi

Firma, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.

Kullanıcı, sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, Site’nin sahibi olan firmanın kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştirakleri ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile paylaşmasına muvafakat ettiğini kabul ve beyan eder. Bu kişisel bilgiler firma bünyesinde müşteri profili belirlemek, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Garanti Vermeme

İşbu sözleşme maddesi uygulanabilir kanunun izin verdiği azami ölçüde geçerli olacaktır. Firma tarafından sunulan hizmetler “olduğu gibi” ve “mümkün olduğu” temelde sunulmakta ve pazarlanabilirlik, belirli bir amaca uygunluk veya ihlal etmeme konusunda tüm zımni garantiler de dâhil olmak üzere hizmetler veya uygulama ile ilgili olarak (bunlarda yer alan tüm bilgiler dahil) sarih veya zımni, kanuni veya başka bir nitelikte hiçbir garantide bulunmamaktadır.

Sunulan paket özelliğine göre ücretiz veya ücretli temalarla wordpress, ucoz, wix vb. alt yapılarla siteler hazırlanmaktadır. Bazı paketlerde ise 

Hiper Metin İşaretleme Dili web sayfalarını oluşturmak için kullanılan standart metin işaretleme dilidir. Dilin son sürümü HTML5‘tir. HTML, bir programlama dili olarak tanımlanamaz. Zira HTML kodlarıyla kendi başına çalışan bir program yazılamaz.

HTML ile kendimiz hazır tema üzeri kodlama ve kurulum yapmaktayız. Landing  Page sayfalarımızda hementasarim.com/firmaadi şeklinde size özel landing page hizmeti verilir. Tüm veriler ve sunucular kendi Hemen Tasarım sunucularıdır.

Ücretsiz tema başlıklı ürünlerde demo içerikler, görseller ve yazılar bulunmaz. Boş bir içerik ile teslim edilir. Harici ürünler pro lisanslı ürünlerdir. Pro ürünlerde demodaki görüntü ile aynı şekilde teslim edilir. (Görseller telif hakkı içeren temalarda görseller bulunmaz.) Sunucularımız sadece opencart ve wordpress temaları için özelleştirilmiştir. Harici uygulamalara izin verilmez. Harici uyglamaların kullanımının devamlılığının garantisi verilmez.

Kayıt ve Güvenlik

Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.

Firmamız tarafından kayıt ettirilen alan adları güvenlik sebebiyle 1 (bir) yıl boyunca firmamız hesaplarında tutulmaktadır. 1 yılın sonunda isterseniz alan adınızı farklı bir firmaya taşıma hakkına sahipsiniz.

Kullanıcı, dosya, tema, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Tema kullanımı tek alan adı için lisanslıdır. Birden fazla alan adında kullanılamaz. Kullanım tespit edilmesi durumda lisans tek taraflı iptal etme hakkı saklıdır. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Firma sorumlu tutulamaz.

Mücbir Sebep

Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda birlikte “Mücbir Sebep” olarak anılacaktır.) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede Taraflar’ın işbu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.

Sözleşmenin Bütünlüğü ve Uygulanabilirlik

İşbu sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.

Sözleşmede Yapılacak Değişiklikler


Firma, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

Tebligat

İşbu Sözleşme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Firma’nın bilinen e.posta adresi ve kullanıcının üyelik formunda belirttiği e-posta adresi vasıtasıyla yapılacaktır. Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda 5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildireceğini, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.

Delil Sözleşmesi

Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar’ın defter, kayıt ve belgeleri ile ve bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.

Yıllık Yenileme

Yıllık yenileme işlemini yapmayan müşterilerimiz ile bağlantımız kesilecektir. Yıllık yenileme yapmayan müşterilerimiz hiç bir promosyon veya güncellemeden faydalanamayacaktır. Yıllık yenileme süreniz geçmeden önce temanızın dosyalarını kendi cihazlarınıza kaydetmenizi tavsiye ederiz. Aksi takdirde yıllık yenileme yapılmadığı için hosting kapanacak ve tema dosyalarınız dâhil hostingde bulunan tüm dosyalarınız sistemden otomatik olarak silinecektir. Yenileme işlemini yapmayan müşterilerimiz yeni bir paket satın almadığı sürece müşterimiz olarak hizmet alamayacaklardır.

Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Kabul Edilebilir Kullanım Politikası (KEKP), tamamı Plan(lar) olarak adlandırılan Hemen Tasarım Hizmetleri’nin doğru kullanımına ve yasaklara ilişkin kuralları açıklamaktadır. Bu kurallar, hizmet kalitemizi ve bütün müşterilerimizin önceliklerini korumak için kaçınılmaz olarak konulmuştur. Plan(lar)’a kayıt olup, Hüküm ve Koşullar’ı kabul ederek, bu Politikayı ve kurallarını da tanımış, kabul etmiş ve sözleşmenin Hüküm ve Kuralları’na bağlı olduğunuz sürece bu kurallara da bağlı kalacağınızı kabul ve taahhüt etmiş olursunuz.

1- Değişiklik
Hementasarim.com bu kuralları istediği zaman değiştirme ve değişiklikler web sitesinde duyurulur duyurulmaz anında uygulamaya geçme hakkını saklı tutar.

2- İhlal
Bu kuralların ihlali kesinlikle yasaktır. Herhangi bir ihlal sonucunda, askıya alınma, fesih ve/veya bu Politika’nın kuralları çerçevesinde ele alınan bir ihlal sonucu Hementasarim.com’a gelebilecek herhangi bir zararın tazmini söz konusudur. Plan(lar)ınızın kullanımından ve Plan(lar)ın kullanımı sırasında yaptığınız karşıya yükleme (upload), karşıdan yükleme (download) ya da aktarımların içeriğinden sadece siz sorumlusunuz. Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri bu kuralların ihlal edildiğine karar vermede tek söz sahibidir. Herhangi bir ihlal söz konusu olduğunda, sistemdeki dosyalar karşıdan yüklemelere kapatılacak ve hesabınız gelecekteki karşıdan yüklemeler için etkisiz hale getirilecektir. KEKP’yi ihlal eden herhangi bir hesap için hiçbir para iadesi söz konusu olamaz. KEKP’nin ihlali durumunda, gerekirse herhangi bir materyal ya da bütün materyaller, ulusal ya da uluslararası bir yasaya aykırı harekete ilişkin hukuki işlem yapabilmeleri için gerekli mercilere sağlanacaktır.

3- Yasal Olmayan Kullanım
Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri’nin Plan(lar)ını sadece yasal amaçlarla kullanabilirsiniz. Herhangi bir yasayı, düzenlemeyi ya da bu Politika kurallarını ihlal eden her türlü materyalin aktarımı, dağıtımı, satışı veya depolanması kesinlikle yasaktır. Ayrıca, telif hakkı saklı olan herhangi bir materyal (Web sitesi tasarımı için telif hakları ihlali oluşturan materyallerin web sitesinde kullanılması veya kullanılması için tarafımıza iletilmesi tamamen müşterinin sorumluluğundadır. Telif hakları konusunda oluşacak herhangi bir hukuki anlaşmazlık Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri bağlayıcı nitelikte değildir.), ticari markalar, patent, ticaret sırları, yasalara aykırı olma tehdidi taşıyan, ihracat yasalarını ve Türk Ticaret Kanunu’nun öngördüğü gereklilik ve şartları yerine getirmeyen, müstehcen, küçük düşürücü materyaller ve benzerlerini barındırmak ve kabul edilemez sayfa içerik ve linklerin de (korsan (lisanssız) yazılım, hacker programları ya da arşivleri, şifresi kırılmış program siteleri (Warez sitesi), telif hakkı olan müzik, mp3 gibi materyaller ve Sistem İdarecileri ve/veya Yöneticileri tarafından bu bölüme uygun düştüğü düşünülen başka her türlü materyal ve link) yayınlanması yasaktır. Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri, sunucuya, ağlara, donanıma, ismine, müşterilerine veya herhangi bir üçüncü şahsa zararlı olduğunu düşündüğü her türlü içeriği sınırlama, yasaklama veya kaldırma hakkını saklı tutar.

4- E-posta
(E-mail) Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri’nin sunucuları aracılığıyla Spam (mesaj sağanağı) ya da talep edilmemiş toplu e-postalar göndermek kesinlikle yasaktır. Spam e-posta kapsamına şunlar girmektedir:

1. Ticari reklam gibi herhangi bir reklam çeşidi;

2. Kişilere talep etmedikleri halde bilgilendirme amaçlı duyurular gönderilmesi;

3. Dili, geliş sıklığı, sayısı ya da büyüklüğü itibariyle sıkıntı veren, rahatsız eden e-postalar;

4. Zincir e-postalar;

5. “e-posta bombardımanı” gibi kötü niyet taşıyan e-postalar;

6. Sahte ya da yanlış bilgi içeren e-postalar;

7. Herhangi bir Güvenli-liste (Safe-list) toplu e-posta gönderme uygulaması;

8. Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri sunucularında ve/veya sunucularından çalıştırılan ve toplu posta gönderen komut dosyaları (betikleri) ve benzerleri. Olası bir spam durumunun bağımsız bir kuruluş tarafından Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri’ne rapor edilmesi halinde, spam yaptığı iddia edilen hesap aklanana ya da spam yaptığı kanıtlanana kadar bu hesap askıya alınır. Aynı zamanda, diğer ISP veya IPP’lerin hizmetlerini spam için kullanır ama bu etkinlikleri Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri sunucularında bulunan Plan(lar)ınıza kanalize ederseniz de bu Politika’nın kurallarını ihlal etmiş sayılırsınız. Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri bu hükmün ihlal edilip edilmediğine karar verecek tek söz sahibidir. Bu hükmün herhangi bir şekilde ihlali hesabınızın hemen feshedilmesi ve en az 500,00 TL’lik bir para cezası ile sonuçlanır.

5- Toplu e-posta gönderimlerinin yasal kullanımı şunları gerektirmektedir:
1. Kullanıcının kendi isteğiyle belli bir listeye katılmış olması;

2. Kullanıcının bu listeden kendi isimini istediği zaman çıkarabilme olanağının bulunması;

3. Bir önceki olanağın kullanıcıya gönderilen her e-postada belirtilmesi;

4. Attığınız postanın Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri KEKP’sinin 4. Hükmündeki “a” şıkkına uygun olması.

6- Sunucu Kaynakları
Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri, sunucu performansına ve ağ bütünlüğüne zarar vermeyen hesapların, CPU ve sunucu kaynaklarını kabul edilebilir şekilde kullanmasına izin verir. Bu kaynakların herhangi bir şekilde kötü kullanılmasının ya da gereğinden fazla, aşırı kullanıldığının Sistem İdarecileri tarafından tespit edilmesi, hesabınızın askıya alınmasıyla sonuçlanır. Aşırı sunucu hitleri, hit flooding, bant genişliğinin aşırı kullanımı, bant genişliği flooding, bozuk komut dosyası, kötü biçimlendirilmiş ya da aşırı olan içerikler ve benzeri her türlü duruma bağlı olarak ortaya çıkan, CPU’nun ya da sunucu kaynaklarının aşırı kullanımı, sunucun kötü kullanımı kapsamına girer.

7- Korsancılık
Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri sunucuları üzerinden yasal olmayan herhangi bir yazılımın karşıdan yüklenmesine izin vermemektedir. Bu durumun her türlü ihlali hesabınızın feshedilmesiyle sonuçlanır.

8- Yetişkinlere Yönelik İçerik
Yetişkinlere yönelik siteler, pornografi ve cinsellikle ilgili ürünlerin alım satımı ve ilgili bütün diğer faaliyetler yasaktır. Bu yasak kapsamına, cinsellikle ilgili içeriğe işaret eden ya da yetişkinlere yönelik başka yerlerdeki içeriklere link veren siteler girmektedir. Aynı zamanda, yasal olmayan, küçük düşürücü, müstehcen, zararlı, tehdit edici, rahatsız edici materyallerin depolanması, satılması, dağıtılması, bunlara link verilmesi, reklamının yapılması, promosyonunun yapılması ya da barındırılması veya kişilik haklarının ya da toplumsal hakların ihlali ve benzerleri yasaktır.

9- Genel Betikler / CGI – betikleri
Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri, üzerinde bulundurduğunuz betiklerin dışarıdan çalıştırılması kesinlikle yasaktır. Sistem performansına zarar verebilecek ya da sistem kaynaklarını aşırı kullanan betikler size haber verilmeksizin kapatılabilir.

10- Sistem ve Ağ Güvenliği
Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri’ne ya da üçüncü bir şahsa ait sunucuların, sistemlerin ya da ağ güveliğinin, Plan(lar)ın kullanımı aracılığıyla herhangi bir şekilde ihlali yasaktır ve suç teşkil edebilir. Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri  ihlal içeren böyle bir durumu inceleyip eğer suç teşkil eden bir durumdan şüphelenirse gerekli gördüğü kanuni mercilerle işbirliği içine girebilir. Bu durum kapsamına:

1. Virüsler, Truva Atı (Trojan Horse), solucanlar (worms), zaman bombası (timing bomb), eggdrops, otomatik iptal programları (cancel bots) ya da sistemi, programları, verileri veya kişisel bilgileri kötü etkileyecek herhangi bir bilgisayar programlama rutini gibi yıkıcı ya da zarar verici içeriğin yayılması ya da barındırılması;

2. Hacking ya da izinsiz oturum girişimleri; problama, port tarama, trafik ya da oturum taramaları.

3. Herhangi bir kullanıcıya, ana bilgisayara veya ağa sunulan hizmetin aksatılmasına yönelik olarak, sistemin bir şekilde aşırı yüklenmesi, her türlü sistem saldırıları ya da yerel ya da internet üzerinden, herhangi bir yolla, kullanıcının uçbirim oturumunu (terminal session’) aksatabilecek şekilde tasarlanmış herhangi bir program/komut dosyası/komut ya da mesajla gelebilecek sahtecilik yapma;

4. Herhangi bir ağda, sunucuda ya da sistemdeki verilerin, bunların sahibinden izin alınmaksızın taranması ve benzeri türde herhangi bir bilgi edinme girişimi;

5. Herhangi bir şekilde sistem kısıtlamalarına uymama; ve

6. Başka kişilere şifre vererek izinsiz erişime sebep olma ve benzeri türde hesabın güvenliğini sağlayamama durumu girmektedir.

11- Sahte İçerik
Herhangi bir sahte ürünün, hizmetin, planın ya da promosyonun (örneğin, hemen para kazan planları, zincirleme postalar) dağıtımını yapma ya da bunları satışa sunma, veya herhangi bir üyelik formu, kontrat ya da kayıtla yapılan çevrimiçi başvuruda yanlış bilgi verme, veya kredi kartı numarası, telefon numarası, e-posta adresi ya da ev adresi ve benzeri bilgilerin Plan(lar)ın kullanımı aracılığıyla herhangi bir şekilde hileli kullanımı kesinlikle yasaktır.

12- Sayfası Olmayan Site
Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri, paylaşımdaki sunucuları üzerinde dosyaların depolanmasına ya da yedeklenmesine izin vermektedir. Web sitesinin, web üzerinden erişilebilen en üst dizinin (root directory) üstüne yerleştirilen her türlü içerik bir idareci tarafından incelenecektir. Bu idareci söz konusu içeriğin uygunsuz olduğuna veya bu içeriğin depolama sınırlarımızın sömürüsüne yönelik olduğuna karar verirse, bu içerik KEKP’nin 3. Hükmünün ihlali anlamına gelir ve daha önceden haber verilmeksizin sunucularımızdan kaldırılır.

13- Nuke Programları
Her türlü Nuke yazılımı ya da Nuke benzeri portal yazılımı (PHPNuke, PostNuke vb… gibi) Hemen Tasarım Hazır Paket Site Hizmetleri sunucularında ve ağında izinsiz kullanımı yasaktır. Programın çalıştığı herhangi bir durum ya da durumlar hesabınızın anında askıya alınması ve/veya feshedilmesi ve veritabanınızın kaldırılmasıyla sonuçlanır.

Scroll To Top
Close
Close
WhatsApp
Ürünler
Anasayfa
Sipariş

Alışveriş Sepeti

Close
No products in the cart.

Bir şey mi unuttunuz yoksa hala karar veremediniz mi?

Sepetinizde bir ürün sizi bekliyor. Karar vermekte zorlanıyor musunuz, aklınızda sorular mı var? Hemen bize yazın, detayları görüşüp yardımcı olalım: +905070669665

Canlı Desteği Başlat!
💬 Canlı Destek!
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabiliriz?