SEO Danışmanlığı

SEO Analiz ve Çözümleme

Web site, e-Ticaret sitesi veya pazar yeri mağazanızı detaylı olarak analiz ediyor, ihtiyaçlarını çözümlüyoruz. Size özel SEO stratejisi belirliyor ve hayata geçiriyoruz.

İç SEO Çalışmaları

İç SEO kapsamında gerekli tüm düzenlemeleri yapıyor, iç şema yapınızı SEO uyumlu hale getiriyoruz.

Dış SEO Çalışmaları

Gerekli olan dış SEO çalışmaları kapsamında backlink, reklam, sosyal medya çalışmaları vb. stratejilerini belirliyor, gerekli aksiyon planları oluşturuyoruz.

Hemen Tasarım SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlık Hizmetimiz aylık olup, web site, e-Ticaret sitesi ve pazar yerlerini kapsar.  

SEO Kapsamında analiz, ölçümleme, iç SEO – Dış SEO çalışmaları ve aylık gerekli eğitim, danışmanlık hizmetleri bir bütün olarak sunulur. Fiyatlandırma ise ihtiyaca göre hazırlanan paket kapsamında teklif usulü sizlere iletilir. 

Hizmetimiz, danışmanlık ve  yol gösterme kapsamındadır. Çalışmalarda gereken ürün veya ek hizmetler ek ücrete tabidir. Bir örnekle açıklayacak olursak; 
Bizden aldığınız SEO Danışmanlığı kapsamında web sitenizi ücretsiz analiz ediyor, eksiklerini ve ihtiyaçlarını belirliyoruz. Doğru stratejiyi belirleyip temel düzeyde SEO çalışmaları yapıyoruz. İhtiyaç doğrultusunda gereken backlink, reklam, sosyal medya paylaşım çalışmalarını vb. ek ücret dahilinde sunuyoruz.

Önemli Detaylar

SEO Danışmanlığı kapsamında sizlerin bilmesi gereken önemli ayrıntılar neler?

SEO Hizmeti içerisinde birçok paket, özellik ve konsept bulunuyor. Her biri kendi özelinde ayrı fiyatlandırılmaktadır ve özel çalışma içerir. Danışmanlık hizmetimiz ise size hangi ürünleri, hizmetleri almanız gerektiği konusunda yol göstermek, danışmanlık sunmak amacı güder. Doğru stratejiyi belirlemeniz, SEO alanında başarılı olmanız için gerekenleri birlikte belirlemeyi içerir. Bir nevi danışmanlık sunulur. Temel SEO çalışmaları, SEO Analizi Danışmanlık hizmetimiz içerisinde ücretsiz verilir. Ücretlendirme ve çalışma aylık olarak yapılır. İhtiyaç ve analizler doğrultusunda yapılması gerekenleri belirler, strateji ve planlama ile sizlere sunarız. Gereksinimleri sizler ek ücret dahilinde alır ve ona göre çalışmayı birlikte yürütürüz. 

  • Kesinlikle iş veya satış garantisi sunmuyoruz. 
  • %100 ilk sıra garantisi gibi ütopik bir vaad içerisinde bulunmuyoruz. 
  • +18 içerikli site ve ürünlere, TC. Yasalarına aykırı içerikler ve projeler için kesinlikle SEO danışmanlığı vermiyoruz. 
  • Danışmanlık hizmetimizde ücret ön ödemeli olup iptal – iade bulunmaz. 

Web Site SEO Danışmanlığı

Web sitenizi A’dan Z’ye ücretsiz analiz ediyoruz. İhtiyaçlarını ve eksiklerini belirliyoruz. Daha yüksek performans ve verim için strateji belirliyor, planlama yapıyoruz. Size gereksinimler ölçüsünde rapor sunuyoruz. Bu çalışmayı hizmet aldığınız her ay boyunca yapıyoruz. 

E-Ticaret SEO Danışmanlığı

E-Ticaret sitesinin ötesinde kapsamlı e-Ticaret danışmanlığı sunuyoruz. A’dan Z’ye ticari olarak danışmanlık veriyoruz. Ürün analizi, pazar araştırması, satış stratejileri, doğru alt yapı, sistem ve ürün seçimi vb. konularında destek oluyoruz. e-Ticaret  danışmanlık hizmetimiz ön ödemeli ve en az bir aylık çalışma içerir. 

Pazaryeri SEO Danışmanlığı

Trendyol, N11, Hepsiburada, Amazon, PTTAVM, Azall, Pazarama vb. pazaryerlerindeki mağaza ve ürünlerinize özel SEO danışmanlığı sunuyoruz. Ürünlerinizi ve mağazanızı daha iyi nasıl optimize edebilirsiniz, ön plana nasıl çıkarabilirsiniz bu hususlarda destek sunuyoruz.

Daha fazla bilgi için bizimle WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

+90 507 066 96 65

Scroll To Top
Close
Close
WhatsApp
Paketler
Anasayfa
Sipariş

Alışveriş Sepeti

Close
No products in the cart.

Henüz karar veremediniz mi?

Size karar vermeniz konusunda yardımcı olabiliriz. Bize WhatsApp'tan yazabilirsiniz: +90 507 066 96 65

Canlı Destek
💬 Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?