Kapsamlı SEO Paketleri & Backlink Paketleri

Ücretsiz SEO Hizmetleri

Web Tasarım, E-Ticaret ve Danışmanlık ürün/hizmetlerimizden alan tüm müşterilerimize temel SEO hizmetini ücretsiz veriyoruz. 

SEO Nedir ve Neden Yapılmalıdır?

SEO, “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltması ve günümüzde her alanda “Ön Plana Çıkmak” anlamıyla uygulanan çalışmaların tamamını kapsamaktadır. Yalnızca bir web siteyi Google’da ön sıralara çıkarmak için değil, herhangi bir ürünü, markayı veya hizmeti her alanda marka haline getirme, ön plana çıkarma çalışmaları da SEO olarak nitelendirilir. SEO kavramıyla birlikte bir de SEM (Search Engine Marketing) kavramı bulunuyor. Genelde arama motoru reklamcılığı ile ilişkilendirilse de farklı çalışmaları da içerir. 

Günümüzde İnternet camiasında büyük bir rekabet söz konusu ve gerek arama motorları, gerek pazaryerleri veya farklı ortak alan platformları belli kriterler ve kurallar uygulamaktadır. Bu kriterlere uyulması ve aynı zamanda ön plana çıkılması elzemdir. İşte bu yüzden SEO önem arz ediyor. Web siteler, içerikler, videolar, markalar, ürünler vb. her biri kendi içinde SEO çalışmasına tabi tutulmak zorundadır. Konumuzu birkaç örnekle detaylandıralım.

Misal; bir web siteniz var ve sadece birkaç sayfadan oluşuyor olmasına rağmen doğru konumlandırılmamış ve doğru kriterlere göre hazırlanmamış. Bu sitenin müşterilerine ulaşabilmesi olanaksızdır. Çünkü artık çoğumuz bir web sitesi keşfetmek, bulmak için arama motorlarını kullanıyoruz. Bu arama motorlarında aranılan terimlerde müşteriye ulaşabilmemiz için SEO yapmamız gerekiyor. 

Aynı durum bir ürün pazarlamacısı için de geçerlidir. Trendyol, N11, PTTAVM, Azall, Amazon veya Ozon gibi pazaryerlerinde satış yapıyorsak işimiz daha zordur. Büyük bir tüketici, potansiyel müşteri kitlesi var. Bunların büyük kısmı da pazaryerlerini kullanıyor. Ancak bilinen bir gerçek daha var; aynı ürü yüzlercesi satıyor. İşte bu rekabette bizim ön plana çıkmamız, doğru kişiye ürünümüzü gösterebilmemiz ancak pazaryeri SEO stratejileriyle mümkündür. 

Bir başka örnek ise videolar için verelim. Youtube veya farklı bir video sağlayıcısında video hazırlıyor ve paylaşıyorsunuz. Ancak sadece video eklemeniz izlenmeniz gerekeceğini göstermez. 9 yılda 150 izlenme ile 9 günde 150 izlenme kuşkusuz bir değildir. Amacımız videomuzu en kısa sürede çok kişiye ulaştırmak ve video arama sonuçlarında, keşfet alanlarında ön olana çıkmaktır. Bunun için de ihtiyacımız olan video SEO çalışmasıdır. 

SEO Analiz

Web Site Analizi

250.00

Web site, video, ürün – marka ve e-Ticaret sitenizi analiz etmemizi ister misiniz? Kapsamlı analiz-raporlama sayesinde eksiklerinizi ve potansiyelinizi keşfedebilirsiniz. Web Sitenizi A’dan Z’ye analiz ediyoruz.

  • Hız analizi – SEO analizi,
  • İçerik analizi – Zengin içerik analizi,
  • Rakip monitorling,
  • Backlink analizi ve dahası…

Web sitenizin potansiyelini, durumunu mu merak ediyorsunuz? Web sitenizi baştan sona inceliyor, özel araçlarla tarıyor ve analiz edip, size raporluyoruz. Sitenizin hız ve yüklenme kalitesini, SEO analizini, backlink ve aldığı trafik değerlerini, rakip analizini, sıralama ve özgünlük kontrolünü ve dahasını inceleyerek size detaylı rapor sunuyoruz. Eksiklerini özel olarak belirtiyoruz.

Yapay Zeka Destekli Makale

AI Destekli Makale Paketi

150.00

Web site – e-Ticaret siteniz için tanıtım makalesi, blog yazısı, ürün detay ve açıklama yazısı, sosyal medya hesaplarınıza gönderi yazısı ve dahası makaleyi sizin için kaleme alıyoruz. Yapay zeka destekli profesyonel makale servisimizdir.

Firma sektörüyle alakalı SEO uyumlu, özgün makale paketidir. AI (Yapay Zeka) ile desteklenmiş, özelleştirilmiş makaleler kaleme alınmaktadır. Her bir makale 300 – 350 kelimeliktir. Makaleler toplu olarak mail yoluyla Word belgesinde iletilmektedir. Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde makale yazım hizmeti veriyoruz.

Makalelerde revize (düzeltim) hakkı var mı?

Evet, her makalede 1 defaya mahsus revize hakkı sunuyoruz. 2. revize talepleri ek ücrete tabidir.

Teslimat süresi ne kadar?

Çalışmalarımız en üst profesyonellik ve kalitede sağlanmaya çalışılmaktadır. Kaliteli makale hizmetini benimsiyoruz. Bu yüzden hızlı makale anlayışıyla çalışmıyoruz. Sektör ve talep ettiğiniz makale türüne göre teslimat süresi değişmektedir. Net teslimat süresi için lütfen WhatsApp üzeri iletişime geçiniz.

e-Ticaret Sitesi ve Pazaryerlerinize SEO

E-Ticaret siteniz; Trendyol, N11, Hepsiburada, Azall gibi pazaryerlerinde ürünleriniz var ve ön plana çıkmak istiyorsununuz. Bu kapsamda Hemen Tasarım olarak sizlere SEO çözümleri sunuyoruz.E-ticaret sitenizi ve pazaryeri mağazalarınızı SEO bazında analiz ediyor, SEO optimizasyonlarını yapıyoruz.

Kapsamlı SEO

A'dan Z'ye SEO çözümü sunuyoruz.

Analiz ve Raporlama

Analiz ve raporlama sunuyoruz.

Kaliteli Backlink

Kaliteli - Güvenli Backlink Sunuyoruz

Ücretsiz Destek

WhatsApp/Mail Destek

Scroll To Top
Close
Close
WhatsApp
Paketler
Anasayfa
Sipariş

Alışveriş Sepeti

Close
No products in the cart.

Henüz karar veremediniz mi?

Size karar vermeniz konusunda yardımcı olabiliriz. Bize WhatsApp'tan yazabilirsiniz: +90 507 066 96 65

Canlı Destek
💬 Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?