AI Destekli Makale Paketi

150.00

Satışta
Paket Toplamı
Seçenek Toplamı
Genel Toplam
Karşılaştır
Kategoriler:
Açıklama

Web site – e-Ticaret siteniz için tanıtım makalesi, blog yazısı, ürün detay ve açıklama yazısı, sosyal medya hesaplarınıza gönderi yazısı ve dahası makaleyi sizin için kaleme alıyoruz. Yapay zeka destekli profesyonel makale servisimizdir.

Firma sektörüyle alakalı SEO uyumlu, özgün makale paketidir. AI (Yapay Zeka) ile desteklenmiş, özelleştirilmiş makaleler kaleme alınmaktadır. Her bir makale 300 – 350 kelimeliktir. Makaleler toplu olarak mail yoluyla Word belgesinde iletilmektedir. Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde makale yazım hizmeti veriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Makalelerde revize (düzeltim) hakkı var mı?

Evet, her makalede 1 defaya mahsus revize hakkı sunuyoruz. 2. revize talepleri ek ücrete tabidir.

Çalışmalarımız en üst profesyonellik ve kalitede sağlanmaya çalışılmaktadır. Kaliteli makale hizmetini benimsiyoruz. Bu yüzden hızlı makale anlayışıyla çalışmıyoruz. Sektör ve talep ettiğiniz makale türüne göre teslimat süresi değişmektedir. Net teslimat süresi için lütfen WhatsApp üzeri iletişime geçiniz.

Standart paket kapsamında sunulan makalede beğenmezseniz iptal edebilirsiniz. Hiç bir platformda yayınlamamak koşuluyla ücretsiz iptal edebilirsiniz. Ancak herhangi bir alanda yayınlamanız durumunda ücret talep edilir, ödeme olmaması durumunda ise bildirim yapılmadan telif davası açılmaktadır.

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme bulunmuyor.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll To Top
Close
Close
WhatsApp
Paketler
Anasayfa
Sipariş

Alışveriş Sepeti

Close
No products in the cart.

Henüz karar veremediniz mi?

Size karar vermeniz konusunda yardımcı olabiliriz. Bize WhatsApp'tan yazabilirsiniz: +90 507 066 96 65

Canlı Destek
💬 Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?