Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Hesapların Kurulması

Mevcut hesapların optimize edilmesi, yeni hesapların kurulması tarafımızdan yapılmaktadır.

Gönderi - Reklam Çalışmaları

Sosyal hesaplarınızda size özel gönderiler hazırlıyor, düzenli paylaşım çalışmaları yapıyoruz. Etkileşimi artırmaya yönelik reklam ve gönderi çalışmaları yapıyoruz. Nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda danışmanlık sunuyoruz.

Takipçi - Beğeni Çözümleri

Sayfa veya hesaplarınız için takipçi ve beğeni artırmaya yönelik stratejiler belirliyoruz. Özel planlama ve çözümler üretiyoruz.

Hemen Tasarım Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya, günümüzde büyük öneme sahip ve doğru planlama yapılması gereken bir merci. Doğru yönetilmesi, sektöre uygun olarak kullanılması verimliliği daha da artırabilecek hususlardandır. Hemen Tasarım olarak sizlere sosyal medya danışmanlığı hizmeti kapsamında çözümler sunuyoruz. Sosyal medya hesaplarınızın oluşturulması, marka imajınızın doğru yansıtılması, doğru ve etkili postların hazırlanması hususunda özel çalışmalar yürütüyoruz. Ne zaman neyi nasıl yapacağınız konusunda destekler sağlıyoruz. 

Hedef kitlenize ulaşmanız, takipçinizi artırmanız konusunda nasıl bir strateji belirlemeniz gerektiği konusunda danışmanlık veriyoruz.

Scroll To Top
Close
Close
WhatsApp
Paketler
Anasayfa
Sipariş

Alışveriş Sepeti

Close
No products in the cart.

Henüz karar veremediniz mi?

Size karar vermeniz konusunda yardımcı olabiliriz. Bize WhatsApp'tan yazabilirsiniz: +90 507 066 96 65

Canlı Destek
💬 Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?