Geri Ödeme ve İade Politikası

Hemen Tasarım Ürün ve Hizmetlerine yönelik iptal – iade / cayma hususundaki şartlar temel “Geri Ödeme ve İade Politikası” sayfasında belirtildiği üzeredir. Buna ilave olarak Hemen Tasarım Sosyal Medya Servisleri ile ilgili iptal – iade şartları aşağıda belirtildiği gibidir. Hizmet alımı yapan kişi veya kurumlar bu şartları kabul etmiş sayılır. İptal – İade ve Değişim şartlarımız alıcı ve satıcı her iki tarafın da menfaatleri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

  • Servis başlamasının akabinde iptal – iade bulunmaz. Gönderilen takipçilerin manuel silinmesi, hesap kapatılması gibi etkenlerde servis iadesi mümkün değildir. Bir gönderiye gönderilen beğeni veya izlenmeler, ilgili gönderi silindiğinde iptal-iade yapılmaz.
  • Tüm servislerde düşme olasılığı bulunur. Satın alım yaptığınız miktarlara 100 adet kadar ek telafi gönderilir. Buna rağmen hiç bir serviste düşmeme garantisi bulunmaz.
  • Soru ve önerilerinizi “destek@hementasarim.com” adresine hizmete kayıt olduğunuz Email adresiniz üzerinden yapmanız gerekmektedir.
Scroll To Top
Close
Close
WhatsApp
Paketler
Anasayfa
Sipariş

Alışveriş Sepeti

Close
No products in the cart.

Henüz karar veremediniz mi?

Size karar vermeniz konusunda yardımcı olabiliriz. Bize WhatsApp'tan yazabilirsiniz: +90 507 066 96 65