Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Tasarım

AKADEMİ

Tüm ürün ve hizmetlerimize dair eğitim platformumuz.

Hemen Tasarım

Blog

Bilgi paylaşım Blogumuzu inceleyebilirsiniz.

Hemen Tasarım

WhatsApp Destek

WhatsApp'tan 7/24 Destek Alabilirsiniz

Hemen Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Tasarım SSS alanı size aldığınız/almayı düşündüğünüz ürün ve hizmetlere yönelik sıkça sorulabilecek muhtemel soruları yanıtlandırarak ön bilgi vermeyi amaçlar. Bu kapsamda SSS konseptimiz sizlerden gelen soruları yanıtlandırma üzerinedir. 

Hemen Tasarım Nedir?

Kişi, kurum ve kuruluşlara web site ve e-Ticaret odağında çözümler üreten/sunan firmadır. bu doğrultuda Web tasarım, e-Ticaret, Entegrasyon, Tema&Eklenti, SEO, Reklam, Lisans, Marka tescil, e-Fatura, Sanal pos, kargo vb. daha birçok ürün ve hizmeti sunar. Sektörel faaliyetlerine ilaveten Yapay Dil Derneği, Arama Motoru Geiştiriciliği, El Emeği – Göz Nuru, Kadın Emeği Ürünleri üzerine de sponsorluk hizmetleri verir.

Hemen Tasarım Tarihçesi

İlk olarak Freelancer olarak koyulduğumuz yolculuğumuz bugün profesyonel – kurumsal olarak devam etmektedir. T.C. Yasalarına tabi resmi bir şirket ve vergi mükellefi olan işletmeyiz.

Hemen Tasarım, ilk olarak Mevlüt Baki Tapan tarafından 2011 yılında Diyardan Bilişim olarak kurulmuş, yıllar içinde farklı isimlendirmelerde faaliyetine devam etmiştir. 2018 yılında ise Hemen Tasarım adıyla faaliyete başlayıp, Rastgelelik, Kaliteli Yaşa, Gezgin Tarayıcı vb. oluşumları satın alarak büyümeye geçmiştir. 2019 yılında ortakları ile gelişimine devam etmiş, 2020 yılında Malzeme Gross markası ile ortaklık imzalamıştır. Ancak bu ortaklık yalnızca bir yıl sürmüştür. Ardından “Kalıp Vitrini” ve “Dekor Borsası” olarak 2 farklı marka geliştirmiş ve e-Ticaret hayatına ek katkı sağlamıştır. 

2022 yılında MonsterOne, Elementor, Heym Agency gibi kuruluşlarla işortaklığı yaparak büyüme sürecini sürdürmüştür. İşrotaklıklarına 2023 yılında BirFatura, Geliver, Element Packt, MedyaVerse, TicSoft, ParamPos, Paratika, DoğuşBilişim, iMarket ve Decofur dahil edilmiştir. 2024 yılı başlarında ise QNB Finans ve TurkTicaret ile iş ortaklığı kurmuştur. 

Bugün A’dan Z’ye web tasarım ve e-Ticaret odağında geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip Bilişim Firmasıdır.

 

Hemen Tasarım Üyelik

Hemen Tasarım ürün ve hizmetleri .com uzantılı platform üzerinden yapılmaktadır. Dışardan normal üyelik kabul edilmemektedir. Ürün ve hizmetlerden faydalanmanız durumunda “Müşteri” statüsüyle üyeliğiniz oluşturulur ve almış olduğunuz ürün/hizmet kapsamında sadece ilgili alanlarda üyeliğinizi kullanabilirsiniz. 

Üyelerin herhangi bir içerik üretmesine Hemen Tasarım platformu üzerinden izin verilmez.

Destek Kanalları

Hemen Tasarım Ürün ve Hizmetleri ile ilgili destek alabileceğiniz birçok kanal mevcuttur. 

  1. Resmi Email Desteği (destek@hementasarim.com): Her türlü konuda destek talep edebilirsiniz.
  2. Entegrasyon Destek (bayi@hementasarim.com): Hemen Tasarım Entegrasyon yazılımı ile ilgili teknik sorunlarda ulaşabileceğiniz Email adresimizdir. 
  3. WhatsApp Destek (+90 507 066 96 65): 7/24 yazarak destek alabileceğiniz canlı destek hattımızdır. Tüm konularda, ürün ve hizmetlerimiz hakkında destek alabilirsiniz.
  4. İletişim Formu: Web sitemiz ve ürün/hizmetler hakkında taleplerinizi iletebileceğiniz iletişim kanalımızdır.
  5. Diğer Satış Destek Kanalları: Yalnızca satış destek üzerinde bilgi alabileceğiniz, destekte bulunabileceğiniz sosyal medya kanallarımız bulunmaktadır; 
    1. Instagram Hesabımız: @hementasarim
    2. Facebook Sayfamız: @hementasarim

Yukarıdaki alanlar dışında bulunan sosyal medya, blog vb. kanallar destek amaçlı kullanılmamaktadır. Yalnızca marka ve bilinilirlik yahut konseptine uygun amaçlar için geliştirilmektedir. Lütfen destekle ilgili yalnızca yukarıdaki kanalları kullanınız.

Tema ve Eklentiler

Web site mağazamızda ücretli ve ücretsiz WordPress, HTML-CSS ve PHP Script Temalara yermekteyiz. Ücretli tüm temalar Pro ve Lisanslıdır. Ödemeleri tarafımızdan yapılır. Bu hususta MonsterOne ile ticari iş ortaklığımız bulunur. Elements, Envato, Woodmart, imarket gibi tema geliştiricileriyle de lisans anlaşmalarımız bulunuyor. Aynı şekilde Elementor, Rank Math gibi birçok eklentinin de Agency konseptinde resmi bayisi ve dağıtıcısıyız.

Tema & Eklenti Nasıl Satın Alabilirim?

Mağazamız’da beğendiğiniz tema veya eklentiyi öncelikle sepete eklemeniz ve ödeme sayfasına geçip siparişinizi tamamlamanız gerekiyor. Ödemelerinizi EFT/Havale veya Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.

Özelleştirilmiş Temalar

Hemen Tasarım olarak mevcut bir temayı sıfırdan düzenleyip, ihtiyaca göre özelleştiriyoruz. Bu temaları da mağazamızdan bulabilir, lisanslı olarak kullanabilirsiniz.

Eklentilerimiz

Tarafımızdan geliştirdiğimiz eklentiler, kod parçacık ve uygulamalarını yine mağazamızda bulabilirsiniz.

Yakında…

Yakında…

Yakında…

Yakında…

Sorunuza yannıt bulamadınız mı?

Bize Bildirin

İletişim formu üzerinden SSS alanında bulamadığınız soruları bize iletebilirsiniz. Bildir
Scroll To Top
Close
Close
WhatsApp
Ürünler
Anasayfa
Sipariş

Alışveriş Sepeti

Close
No products in the cart.

Bir şey mi unuttunuz yoksa hala karar veremediniz mi?

Sepetinizde bir ürün sizi bekliyor. Karar vermekte zorlanıyor musunuz, aklınızda sorular mı var? Hemen bize yazın, detayları görüşüp yardımcı olalım: +905070669665

Canlı Desteği Başlat!
💬 Canlı Destek!
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabiliriz?