Teslimat Şartları

Hazır Tasarım ürün ve hizmetlerine yönelik teslimat koşulları ve kuralları bu sayfada detaylı olarak ele alınmıştır. Hementasarim.com platformunda satın alınan hazır site paketleri, tema, eklenti ve hizmet kapsamlı ürünler sanal ürün statüsündedir. Adresinize herhangi bir fiziksel ürün gönderimi olmaz.

Hementasarim.com platformundan satın alacağınız ürün ve hizmetler iş yoğunluğu, paket alt yapısı ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ortalama teslimat süreleri paket detaylarında belirtilmekle beraber 7 iş günü ila 14 iş günü arasında teslimat yapılır. Ancak bu süre ortalama bir süreyi ifade eder. Paket özelliklerine bağlı olarak süre değişmektedir.

Kurum sonrası size mail yoluyla iletilen kullanıcı giriş bilgilerinizle siteye girebilir ve artık yönetebilirsiniz. Landing Page, HTML Siteler ve bazı paket siteler yönetim paneli sunmaz. Bu yüzden bu sitelerde kullanıcı bilgisi ve yönetim paneli sunulmaz. Tüm paketlerin işbu teslimat şartlarına ek olarak kendi teslimat şartları ve kuralları vardır.

Scroll To Top
Close
Close
WhatsApp
Ürünler
Anasayfa
Sipariş

Alışveriş Sepeti

Close
No products in the cart.

Bir şey mi unuttunuz yoksa hala karar veremediniz mi?

Sepetinizde bir ürün sizi bekliyor. Karar vermekte zorlanıyor musunuz, aklınızda sorular mı var? Hemen bize yazın, detayları görüşüp yardımcı olalım: +905070669665

Canlı Desteği Başlat!
💬 Canlı Destek!
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabiliriz?