Fırsat Üçlü

Hemen Tasarım olarak birçok hizmetimizde “Fırsat Üçlü” konsepti uyguluyoruz. Uygun fiyata 3 ürünümüzü sunuyoruz. Web tasarım ile birlikte üçlü fırsatımız: 

  1. Web Site,
  2. Mağazamızda Bulunan 1 Adet Pro Eklenti/Tema, 
  3. SEO Danışmanlık

Toplam satış fiyatına %10 İndirimli Ulaşabilirsiniz. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım ve Site Özellikleri

Web sitelerimiz ihtiyaca göre özel geliştirilip, kişi veya kuruma özel hazırlanıp sunulmaktadır. Bu kapsamda HTML&CSS, JS, PHP vb. diller kullanılarak hazırlanabilir. Alt yapı olarak özgün HTML-CSS, PHP, WordPress, uCoz veya PHP Script vb. içerebilir. 

Tüm bireysel/kurumsal web tasarım paketlerimizde hosting ve alan adı size aittir. Web tasarım paket ücreti içerisinde yer almaz. Uygun fiyatlı alan adı için bizimle iletişim kurabilir, hosting için Hemen Tasarım Hosting Paketlerini inceleyebilirsiniz.

Neden Hemen Tasarım Web Site Çözümleri

Hemen Tasarım tarafından geliştirilen web siteler, piyasa koşullarına göre yüksek donanımlı ancak uygun fiyatlıdır. Yüksek ücretler talep edilmez. A’dan Z’ye web siteniz kurulur, hazırlanır ve yayına hazır hale getirilir. Web sitenizin kurulumu, firmanıza özel düzenlemeleri, web sitenizin arama motorlarına kaydına kadar sürecin büyük kısmını biz hallediyoruz.

Uygun Fiyatlı - Kapsamlı Web Site Çözümleri

Hemen Tasarım olarak web site odağında çeşitli hizmetler sunuyor ve ürünler geliştiriyoruz. Kişi ve kurumlara da ihtiyaçları ölçeğinde en üst düzeyde gelişmiş web tasarım hizmetini en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz. Lisanslı, Pro-Premium yazılımlarla web sitelerinizi güçlendiriyoruz.

Kurumsal Müşterilerimiz

Kurumsal Müşterilerimiz, tüm web tasarım kapsamında SEO, e-Ticaret, Danışmanlık, Hosting ve Eklenti-Tema, Lisans ve Sosyal Medya gibi ürün ve hizmetlerimizi düzenli olarak kullanan daimi müşterilerimizdir. Sizde Kurumsal Müşterimiz olarak çok daha uygun fiyatlara kapsamlı hizmetlere ve ürünlere ulaşım fırsatı yakalayabilirsiniz.

Home Decoration | Up to -60%

Ücretiz Kurulum

Tüm paketlerimizde kurulum ücretsizdir.

Size Özel Tasarım

Web sitenizi size özel kurguluyor ve özel olarak tasarlıyoruz.

Güvenli Ödeme

100% 3D Güvenli Ödeme ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Tam Destek

Paket kapsamında uygun destek çözümleri sunuyoruz.

Scroll To Top
Close
Close
WhatsApp
Paketler
Anasayfa
Sipariş

Alışveriş Sepeti

Close
No products in the cart.

Henüz karar veremediniz mi?

Size karar vermeniz konusunda yardımcı olabiliriz. Bize WhatsApp'tan yazabilirsiniz: +90 507 066 96 65

Canlı Destek
💬 Canlı Destek
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?