Tüm Hizmetlerimiz

Hemen Tasarım Ekibi olarak platformumuzda tanıtılan ve sunmakta olduğumuz hizmetlerin ortak yönü, önceden kurgulanan hazır paket olması ve paketin satın alınmasıyla siparişin başlatılmasıdır. Akabinde paket içeriği ve özelliklerine göre  hizmet oluşturulup, sizlere sunulur.  Aşağıda sunduğumuz tüm hizmetleri bulabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında her türlü soru ve önerilere açık olduğumuzu belirtmek isteriz. Lütfen bize bildirmekten çekinmeyiniz. 

Özel Web Tasarım Hizmetimiz, size sunduğumuz “Özel Tasarım” sayfasında yer alan form üzerinden detaylı olarak belirtilmiştir. Sunulan bir form aracılığıyla talep ettiğiniz bilgiler ve özellikler ışığında sizin için özel web site hazırlaması yapılır. 

Hemen Tasarım Platformumuzun en temel ve öncelikli hizmeti hazır web site hazırlamasıdır. Önceden kurgulanan paketlere göre web sitenizi hazır içerik yönetim sistemleri veya çeşitli araçlarla hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz. 

Sunduğumuz bu paket hizmet kapsamında blog, forum, wiki, e-ticaret ve firma gibi birçok web site çözümü bulunmaktadır.

Öncelikle SEO uyumlu ve özgün olmasına gayret gösterdiğimiz makale yazım hizmetimiz sayesinde oluşturduğumuz sitelerin ilk içeriklerini de bizler paket kapsamında hazırlıyoruz. Ayrıca sadece makale hizmeti ile sizlere sektöre yönelik SEO uyumlu ve eşsiz makaleler hazırlıyoruz. Tamamen paket olarak sunduğumuz hizmetler arasındadır. 

Özel sipariş usulü hizmetlere ek olarak önceden hazırlanmış birtakım indirilebilir ürünler de sunuyoruz. Tema, hazır kod blogu, eklenti, makale, web site vb. birçok indirilebilir ürünü de sitemizde barındırmakta ve sizlere sunmaktayız.

Hemen Tasarım olarak öncelikli hizmetler dışında kuşkusuz farklı hizmetler de zaman zaman sunabiliyoruz. Ancak şu an ve süresi belirtilmeyen bir süreç ekseninde aşağıdaki hizmetleri sunmamaktayız. Bu hizmetlerin birçoğunu ya farklı sağlayıcılardan karışılıyoruz ya da hiç sağlamıyoruz. 

  • Online Reklam Ajanslığı
  • Özel Script Yazımı
  • Logo tasarımı
  • Bağımsız dış sitelere SEO ayarı
  • Bağımsız dış sitelere hız ve performans ayarı
  • Google’da ön sıralara çıkarma
  • Takipçi kasma – artırma
  • Facebook reklamcılığı

Bu ve benzer hizmetlerin bazıları dış sağlayıcılardan alınan destek neticesinde bazı paketlerde sunulabilir. Ancak tarafımızdan özel sağlanan hizmetler değillerdir. 

Shopping Cart
Görüşmeyi Başlat
Destek mi gerekiyor?
Hemen Tasarım Site Çözümleri
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?